Dažniausiai užduodami klausimai

Tai priklauso nuo jūsų produkto ir poreikių. Visos dėžės yra pritaikomos visiems produktams. Tačiau kai kurie specifiniai produktai gali reikalauti specialių dėžių. Pavyzdžiui, šaldytiems produktams svarbu būti talpinamiems šaltį išlaikančiose dėžėse. Taip pat svarbu žinoti ir kiekius, kuriuos norite sutalpinti. Vieniems užtenka mažesnių dėžių, kitiems reikia didesnių. Nežinote kokios pakuotės būtų tinkamos jums? Pasitarkite su mūsų specialistais!

Žinoma! Daugumą pakuočių gaminame patys, todėl suteikiame galimybę savo klientams pasirinkti jų spalvą. Tačiau kadangi stengiamės užtikrinti tvarų ir patogų pakuočių naudojimą, renkamės visiems verslams pritaikomas spalvas. Tai leidžia nesandėliuoti dėžių, laukiant kol jos bus paimtos. Jas galima išmainyti į tuščias dėžes kiekvieno pristatymo metu.

Dėžių kiekis priklauso nuo jūsų produktų kiekio. Bendradarbiaujame su įvairių dydžių verslais, todėl galime padėti pasirinkti tinkamą kiekį kiekvienam.

Galima, tačiau norint užtikrinti patogų ir tvarų jų naudojimą rekomenduojame rinktis neutralias dėžes.

Tai priklauso nuo pasirinktų dėžių ir jų kiekio. Užsakymo įvykdymo vidutinis greitis 7-10d.d. Didesniems užsakymams gali prireikti ir daugiau laiko.

Lietuviškai ,,pooling‘‘ procesas reiškia bendrą naudojimą specialių daugkartinių pakuočių, kurios yra surenkamos po jų naudojimo ir paruošiamos naudoti kitiems produktams. Tai padeda mažinti reikiamų pakuočių kiekį rinkoje ir užtikrinti ilgesnį jų naudojimą. Kadangi įvairios pakuotės gali būti pritaikomos skirtingiems produktams, tai kuria gamtai draugiškesnę gamybos ir vartojimo grandinę. Taip pat tai daro įtaką ir produktų kainoms, nes mažina transportavimui reikalingų pakuočių gamybos kaštus.

Tikrai taip! Jei produktui nereikia specialių laikymo sąlygų, viena dėžė gali pasitarnauti skirtingoms produktų kategorijoms. 

Nesate tikri nuo ko pradėti?

Susisiekite su mumis ir mes Jums pateiksime visą reikalingą informaciją per 1 dieną.

Nemokama konsultacija